برنامه مهاجرت استانی انتاریو : شرایط اخذ اقامت انتاریو

برنامه مهاجرت استانی انتاریو : شرایط اخذ اقامت انتاریو

برنامه مهاجرت استانی انتاریو – در این بخش مهاجرت به کانادا از طریق روش های مهاجرتی استان انتاریو شرح داده شده است. انتاریو پایتخت کانادا شهر اتاوا و بزرگترین شهر کشور، تورنتو را در خود جای داده است. انتاریو یکی از پر جمعیت ترین استان های کانادا می باشد. این ایالت مرکز اصلی اقتصادی ، سیاسی و اجتماعی کانادا می باشد. با توجه به قرار گرفتن شهر اتاوا و تورنتو ، انتاریو یکی از محبوب ترین مقاصد مهاجران در سراسر جهان قرار گرفته است .

برنامه مهاجرت استانی انتاریو

مهاجرت به انتاریو از طریق برنامه های مهاجرتی متفاوتی امکان پذیر می باشد . که این برنامه به صورت زیر می باشند:

 • برنامه مهاجرتی اسکیل ورکر
 • سرمایه گذاری و کارآفرینی
 • برنامه فارغ التحصیلان ارشد و دکترا

برنامه مهاجرت استانی انتاریو دارای پیشنهاد کار

این برنامه اقامت انتاریو به 3 گروه زیر تقسیم بندی شده است که نیاز به داشتن پیشنهاد کاری دارند :

مهاجرت به انتاریو از طریق مشاغل مورد نیاز

این برنامه مهاجرتی برای متقاضیانی که در طبقه بندی مشاغل کانادا در ناک های 0 , A, C مشغول به فعالیت می باشند این فرصت را مهیا می نماید تا جهت اخذ اقامت دائم کانادا از این طریق اقدام نمایند . شرایط لازم برای اقدام:

 • داشتن 2 سال سابقه کار در 5 سال گذشته
 • جاب آفر از یک کارفرما در ایالت انتاریو

برنامه فارغ التحصیلان بین المللی انتاریو

برنامه اقامت انتاریو در شاخه فارغ التحصیلان انتاریو یکی از فرصت های پیش روی دانشجویان بین المللی می باشد . شرایط لازم برای این برنامه مهاجرتی:

 • دانشجویان بین المللی باید یک دوره تحصیلی حداقل دوساله را در کانادا با موفقیت به پایان رسانده باشند
 • دارای پیشنهاد کار از یک کار فرما در کانادا نیز باشند

برنامه نیروی متخصص انتاریو

برنامه استانی انتاریو در شاخه نیروی متخصص انتاریو برای افرادی که در حوزه کشاورزی و یا ساخت و ساز مشغول به فعالیت می باشند تنظیم شده است. شرایط این برنامه به صورت زیر است:

 • حداقل یک سال سابقه کار در 3 سال گذشته در یکی از ناک های مشاغل مورد نیاز این برنامه مهاجرتی استانی انتاریو
 • داشتن جاب آفر

مهاجرت به انتاریو از طریق برنامه سرمایه انسانی

برنامه اقامت انتاریو از طریق برنامه سرمایه انسانی انتاریو به دو زیر شاخه تقسیم می شود:

 • فارغ التحصیلان مقاطع ارشد ، دکترا
 • اکسپرس اینتری

برنامه مهاجرت استانی انتاریو برای دانشجویان فوق لیسانس انتاریو

این برنامه استانی انتاریو این فرصت را برای دانشجویان فوق لیسانس انتاریو در مقطع ارشد مهیا می سازد تا بعد از اتمام دوره تحصیلی و اخذ مدرک فوق برای اخذ اقامت دائم کانادا اقدام نمایند. این دانشجویان بین المللی که از طریق پذیرش تحصیلی کانادا در یکی از موسسات مورد تایید این برنامه مهاجرتی تحصیلات خود را با موفقیت به پایان رسانده اند می توانند حداکثر دو سال پس از اتمام دوره تحصیلی برای اقامت کانادا اقدام نمایند .

برنامه مهاجرت به انتاریو برای دانشجویان دکترا

برنامه مهاجرت به انتاریو برای فارغ التحصیلان دکترا انتاریو این فرصت را برای دانشجویان بین المللی در مقطع دکترا در استان انتاریو فراهم می نماید تا بعد از اتمام دوره تحصیلی در این مقطع برای اقامت کانادا اقدام نمایند . دانشجویان که در یکی از موسسات مورد تایید این برنامه مهاجرتی ، دوره تحصیلی خود را به پایان رسانده اند می توانند برای این برنامه مهاجرتی اقدام نمایند.

برنامه استانی انتاریو از طریق اکسپرس اینتری

متقاضیانی که شرایط اکسپرس اینتری کانادا را داشته باشند می توانند از طریق برنامه اکسپرس اینتری انتاریو در یکی از سه زیر شاخه برنامه نیروهای ماهر فرانسه زبان ، اولویت نیروی انسانی و برنامه فنی حرفه ای انتاریو برای اخذ اقامت کانادا اقدام نمایند .

برنامه اقامت استانی انتاریو از طریق تخصص انتاریو ( نیروی ماهر فرانسه زبان- اکسپرس اینتری )

برنامه اقامت استانی انتاریو از طریق تخصص انتاریو برای نیروهای ماهری که به زبان فرانسه نیز مسلط می باشند این فرصت را مهیا می نماید تا از طریق این برنامه اقامتی انتاریو جهت اقامت دائم کانادا اقدام نمایند. این برنامه مهاجرتی از طریق سیستم اکسپرس اینتری نیروهای مورد نیاز خود را انتخاب می نماید.

اقامت استانی انتاریو از طریق برنامه اولویت نیرو انسانی

برنامه استانی انتاریو در شاخه اولویت نیرو انسانی از طریق اکسپرس اینتری ، متقاضیان واجد شرایط که موفق به کسب امتیاز از فاکتورهای تخصص ، تجربه کاری، تحصیلات و دانش زبان در این برنامه شده اند را انتخاب می نمایند . متقاضیان این برنامه مهاجرتی می بایست یکی از شرایط برنامه مهاجرت از راه تخصص فدارل و یا برنامه مهاجرت تجربه کانادایی را نیز داشته باشند .

برنامه مهاجرت به انتاریو با مدرک فنی حرفه ای نیروی ماهر

برنامه مهاجرت استانی انتاریو با مدرک فنی حرفه ای این فرصت را مهیا می نماید تا از طریق فنی حرفه ای ، تجربه کاری انتاریو، تحصیلات و دانش زبان برای مهاجرت به کانادا اقدام نمایند. این برنامه مهاجرتی نیروهای مورد نیاز خود را از طریق سیستم اکسپرس اینتری انتخاب می نماید . داشتن شرایط برنامه مهاجرتی تجربه کانادایی نیز یکی از شرایط این برنامه اقامتی انتاریو می باشد .

برنامه استانی انتاریو : سرمایه گذاری و کارآفرینی

برنامه سرمایه گذاری انتاریو در دو زیر شاخه موجود می باشد :

 • کارآفرینی انتاریو
 • سرمایه گذاری انتاریو

مهاجرت به انتاریو از طریق کارآفرینی

برنامه کارآفرینی انتاریو مناسب صاحبان سرمایه ایست که تمایل به ایجاد و یا خرید یک کسب و کار در انتاریو را دارند. این افراد می بایست دارای بیزینس فعالی باشند که ایجاد آن در انتاریو مزیت و منافع اقتصادی قابل توجهی داشته باشد.

برنامه اقامت استانی کانادا انتاریو : سرمایه گذاری

برنامه اقامت انتاریو از طریق سرمایه گذاری شرکتی انتاریو مختص سرمایه گذاران و صاحبان بیزینسی ست که تمایل به گسترش کسب و کار و ایجاد شعبه در انتاریو و یا خرید یک مجموعه تجاری در این ایالت می باشند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

مهاجرت به کانادا از طریق کار و اخذ ویزای کاری
مهاجرت به کانادا از طریق کار و اخذ ویزای کاری
برنامه مهاجرتی PEQ کانادا در شاخه فارغ التحصیلان
برنامه مهاجرتی PEQ کانادا در شاخه فارغ التحصیلان