سرمایه گذاری در کانادا ، اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در کانادا ، روش های اخذ ویزای سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در کانادا طرق و روش های متفاوتی دارد. در بعضی روش ها نیاز چندانی به تلاش و فعالیت فرد ندارد و در مقابل در بعضی از روش های سرمایه گذاری در کانادا نیازمند به دخالت مستقیم فرد می‌باشد. اداره مهاجرت کانادا جهت رشد و توسعه اقتصادی این کشور، افرادی را که تحصیلات ، تجربه و پتانسیل راه اندازی کسب و کار را داشته باشند از طریق برنامه های مختلف کارآفرینی گذاری کانادا جذب می نماید. شرایط اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری و اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا با توجه به نوع برنامه کارآفرینی کانادا متفاوت می باشد .

شرایط سرمایه گذاری در کانادا

شرایط اخذ این نوع ویزا با توجه به اهداف مختلفی که در نظر گرفته شده متفاوت می باشد .مهاجرت به کانادا از طریق برنامه های کارآفرینی به دسته های مختلفی از قبیل برنامه سرمایه گذاری فدرال ، برنامه کارآفرینی استانی ، استارتاپ تقسیم بندی شده اند . برنامه های اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری بر اساس فاکتورهای زیر تنظیم شده است .

موارد زیر تنها بخشی از شرایط برنامه های کارآفرینی کانادا می باشد و این شرایط در هر برنامه متفاوت است:

  • متقاضی می بایست دارای دارایی های اولیه متناسب با برنامه کارآفرینی انتخابی و قابل اثبات با مدارک مورد نیاز باشد.
  • متقاضی می بایست دارای سرمایه نقدی به میزان اعلام شده در برنامه باشد .
  • افراد علاقمند می بایست اقدام به راه اندازی کسب و کار در این کشور نمایند .
  • جهت تشکیل پرونده مهاجرتی کارآفرینی کانادا می بایست متناسب با کسب و کار پیشنهادی ، بیزینس پلن ( طرح توجیهی ) ارائه نمود .
  • برخی از برنامه های مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری نیاز به یک سفر اکتشافی به کانادا جهت بررسی بازار کانادا در خصوص کسب و کار پیشنهادی خواهند داشت .
  • برخی از برنامه های اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری ، پس از تایید و انتخاب متقاضی ، از همان ابتدا به او و خانواده همراه کارت اقامت دائم PR ارائه می نماید و برخی دیگر ابتدا ویزای کار و پس از راه اندازی بیزینس اقامت ارائه می دهد .
  • در شرایط برخی از برنامه ها، امکان خرید یک بیزینس در کانادا و یا مشارکت در یک کسب و کار نیز وجود دارد .
  • در بعضی از برنامه های کارآفرینی کانادا امکان راه اندازی کسب و کار توسط چند نفر بصورت مشارکتی و تشکیل یک پرونده مشترک وجود دارد .
  • امکان قرار گرفتن کارمندان کلیدی و مدیران ارشد صاحبان کسب و کار در برخی از پرونده های مهاجرتی کارآفرینی در کانادا وجود دارد .
  • داشتن بیزینس و کسب و کار فعال و تجربه مدیریت بک مجموعه تجاری در برخی از برنامه های سرمایه گذاری کانادا اجباری می باشد .

شرایط برنامه های کارآفرینی کانادا با توجه به نیاز های ایالت ها و مقدار سرمایه موردنیاز جهت راه اندازی بیزینس در آن ناحیه طراحی و تنظیم شده است و در طول سال نیاز ها بررسی و شرایط این برنامه ها بازنگری می گردد.

بیشتر بخوانید : مهاجرت از طریق کارآفرینی کبک

سرمایه گذاری کبک کانادا

این برنامه جهت توسعه و تولید اشتغال در کبک با جذب سرمایۀ مهاجرانی که دارای تجربۀ تجاری، بیزینسی و یا توان مدیریتی هستند به وجود آمده است. شما می توانید با سرمایه گذاری مبلغ ۱٫۲۰۰٬۰۰۰$ کانادا به مدت ۵ سال در برنامه سرمایه گذاری مهاجرت به کبک، اقامت کانادا به دست آورید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

مهاجرت از طریق کارآفرینی کبک
مهاجرت از طریق کارآفرینی کبک
مهاجرت به انتاریو از طریق کارآفرینی
مهاجرت به انتاریو از طریق کارآفرینی