شرایط تمدید ویزای تحصیلی کانادا

شرایط تمدید ویزای تحصیلی کانادا

شرایط تمدید ویزای تحصیلی کانادا – اگر شما تصمیم به تمدید ویزای دانشجویی تان گرفته اید، پس شما بایستی این پروسه را حداقل از 30 روز قبل از انقضای ویزای دانشجویی تان شروع کنید شما می توانید به صورت انلاین و از طریق سایت اداره مهاجرت کانادا درخواست خود را ارسال نمایند.

شرایط تمدید ویزای دانشجویی کانادا

  • دانشجویان بین المللی می توانند به صورت آنلاین از طریق وب سایت رسمی اداره مهاجرت کانادا جهت تمدید ویزای تحصیلی خود اقدام نمایند
  • تاریخ اعتبار مجوز تحصیلی ، مدت زمان قید شده در نامه استادی پرمیت بعلاوه 90 روز می باشد و دانشجویان می بایست نهایتا 30 روز قبل از پایاین تاریخ اعتبار نسبت به تمدید آن اقدام نمایند.
  • دانشجویان بین المللی که تاریخ پاسپورت آن ها قبل از اتمام دوره تحصیلی منقضی می گردد می بایست 30 روز قبل از انقضای تاریخ پاسپورت نسبت به تمدید مجدد آن اقدام نماید.
  • دانشجویان بین المللی که دوره تحصیلی آنها زودتر از تاریخ مجوز تحصیلی آنها به اتمام رسیده، مجوز تحصیلی آنها نود روز پس از اتمام دوره تحصیلی آنها منقضی می گردد و تاریخ مندرج در استادی پرمیت آنها در این خصوص اهمیت ندارد.
  • دانشجویانی که موفق نشوند دوره تحصیلی خود را قبل از تاریخ مندرج در مجوز تحصیلی به پایان برسانند می بایست 30 روز قبل از تاریخ انقضا نسبت به تمدید مجوز تحصیلی خود اقدام نمایند.
  • در صورتی که تاریخ انقضای مجوز تحصیلی دانشجو سررسیده و دانشجو در این خصوص اقدامی نکرده باشد در برخی موارد ممکن است دانشجو بتواند نسبت به تمدید آن اقدام نماید و منتظر اعلام نتیجه از طرف آفیسر باشد. در این حالت دانشجو می بایست همچنان شرایط مندرج در مجوز تحصیلی وماندن به صورت قانونی در کانادا را همچنان داشته باشد. هزینه انجام این پروسه 200دلار کانادا بابت ترمیم و 150 دلار کانادا بابت مجوز تحصیلی جدید می باشد.
  • در صورتی که افسر مهاجرتی هنگام بررسی صدور و تمدید ویزای تحصیلی متقاضی شک و تردیدی در خصوص شرایط دانشجو جهت اخذ مجوز تحصیلی داشته باشد، مطابق مجوز( R220.14) می تواند از دانشجو مدارکی را درخواست نماید تا مطمئن شود متقاضی همچنان شرایط اخذ استادی پرمیت را دارد.

بیشتر بخوانید : تبدیل ویزای تحصیلی به کاری کانادا

شرایط تمدید ویزای دانشجویی کانادا دارای مراحلی قانونی است و به طور معمول ویزای دانشجویی کانادا برای مدت زمان تحصیلتان ، بعلاوه 90 روز اضافی جهت آمادگی برای ترک کانادا صادر می شود و در صورت نیاز به اقامت بیشتر جهت اتمام دوره تحصیلی و با تایید DLI، امکان تمدید ویزای دانشجویی کانادا فراهم می شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

ویزای همراه دانش آموزی کانادا ، ویزای گاردین یا کاستودین
ویزای همراه دانش آموزی کانادا ، ویزای گاردین یا کاستودین
معاینات پزشکی برای اخذ ویزای کانادا
معاینات پزشکی برای اخذ ویزای کانادا