مهاجرت به یوکان از طریق برنامه استانی

شرایط مهاجرت به یوکان کانادا ، اقامت یوکان از طریق برنامه استانی

شرایط مهاجرت به یوکان کانادا برای کسانی که قصد مهاجرت آسان و بدون دردسر به کانادا را دارند در این بخش ارائه شده است. استان یوکان استانی کوچک در غرب کنفدراسیون کانادا است که انتخاب نامش از لحاظ تاریخی به دلیل وجود رودخانه بزرگ در آن انتخاب شده است.  برنامه مهاجرتی اقامت یوکان که به اختصار YNP نیز نامیده می شود برای افراد واجد شرایط که شرایط اقامت یوکان را داشته باشند ، دعوتنامه استانی یوکان ارسال نماید.  

برنامه های استانی یوکان برای مهاجرت به یوکان

مهاجرت به یوکان از طریق برنامه های استانی ، اسکیل ورکر ، نیروی ماهر ، سرمایه گذاری و کارآفرینی میسر می باشد .

برنامه استانی یوکان ویژه کارگر ماهر

مهاجرت به یوکان از طریق این برنامه ایالتی مختص نیروهای ماهری ست که در طبقه بندی مشاغل کانادا در ناک های A ، B و0 می باشد . کارفرمایان کانادا از طریق برنامه نیروی ماهر یوکان کانادا ( می توانند اسپانسر نیروهای واحد شرایط مورد نیاز در ایالت یوکان شوند .

شرایط مهاجرت به یوکان کانادا از طریق برنامه نیروی نیمه ماهر یوکان

این برنامه ایالتی یوکان به کارفرمایان یوکان اجازه می دهد تا اسپانسر نیروهای نیمه ماهر خارجی شوند و این در صورتی است کارفرمایانی که نتوانند نیروهای متخصص مورد نیاز خود را در این منطقه از شهروندان و یا مقیم دائم PR کانادا تامین نمایند که در این شرایط می توانند برای جذب نیرو و ارائه جاب آفر از این روش استفاده نمایند. متقاضیان این برنامه استانی یوکان می بایست حرفه آنها در طبقه بندی مشاغل کانادا در ناک های C و D باشد.

برنامه مهاجرت اکسپرس اینتری یوکان

یوکان در سال 2015 برنامه ی مهاجرتی اکسپرس اینتری خود را به برنامه های مهاجرتی خود اضافه نمود. روش مهاجرتی اکسپرس اینتری یوکان استان این امکان را فراهم می ساخت تا افرادی که در حال حاضر در بانک اطلاعاتی اکسپرس اینتری سازمان IRCC هستند و تحصیلات، سابقه ی کار، مهارت زبان و سایر فاکتورهای مورد نیاز برای اسکان موفقیت آمیز و یکپارچگی با بازار کار و جامعه ی یوکان را دارند، انتخاب نماید. این برنامه استانی یوکان از طریق سیستم اکسپرس اینتری نیروهای واجد شرایط را انتخاب می نماید. متقاضیانی که واجد شرایط سیستم اکسپرس بوده و جاب آفر از کارفرمایی در یوکان دریافت نمایند از طریق این سیستم انتخاب و موفق به دریافت اقامت می گردند.

برنامه کارآفرینی و سرمایه گذاری یوکان

این برنامه ایالتی یوکان جهت جذب کارآفرینان بین المللی تنظیم شده است .هدف از این برنامه تشویق سرمایه گذاران به خرید،مشارکت و یا ایجاد یک کسب و کار در ایالت یوکان می باشد. کارآفرینان واجد شرایط می توانند از این طریق به یوکان کانادا مهاجرت نمایند. اگر متقاضی توسط این برنامه تایید شود، یک منتخب استانی خواهد بود و از سوی سازمان مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا (IRCC) یک مجوز کار دو ساله دریافت خواهد نمود. این مجوز کار به فرد منتخب فرصتی برای استقرار خود، خانواده و کسب و کارش در یوکان فراهم می کند. در پایان این دوره ی دو ساله، افرادی که همه ی شرایط مورد نیاز را برآورده کرده اند، از سوی منطقه برای درخواست به IRCC برای  اخذ اقامت دائم، مورد حمایت قرار می گیرند.

کشور کانادا بیش از90 برنامه مهاجرتی متنوع جهت جذب متقاضیان اقامت کانادا دارد. هر ایالت کانادا با هدف تامین نیازهای منطقه ای خود دارای برنامه های متفاوتی می باشد . متقاضیان با بررسی دقیق هر یک از این برنامه های اقامتی کانادا می تواند مناسب ترین روش را برای خود انتخاب نماید.

.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

مهاجرت به بریتیش کلمبیا کانادا از طریق برنامه استانی
مهاجرت به بریتیش کلمبیا کانادا از طریق برنامه استانی
مهاجرت به مانیتوبا کانادا : اقامت مانیتوبا از طریق برنامه استانی
مهاجرت به مانیتوبا کانادا : اقامت مانیتوبا از طریق برنامه استانی