لیست ارزان ترین کالج های کانادا برای دانشجویان بین المللی

لیست ارزان ترین کالج های کانادا : کانادا دارای سابقه تاریخی طولانی به عنوان یکی کشورهایی است که بهترین آموزش عالی را ارائه می دهد که توسط سازمان های آموزش عالی جهان تایید شده است. با این حال دانشجویان بین المللی باید از تفاوت در هزینه زندگی در میان استان ها و کالج های مختلف آگاه باشند. تعدادی از این کالج ها نسبت به دیگر کالج های کانادا دارای هزینه تحصیلی کم تری می باشند که در ادامه به معرفی این کالج ها پرداخته می شود.

کالج الگون کویین کانادا

اگر به دنبال یک کالج در کانادا با شهریه پایین هستید کالج الگون کویین در انتاریو در لیست ارزان ترین کالج های کانادا برای دانشجویان بین المللی می باشد. بسیاری از دانشجویان بین المللی سالانه حدود 12000 دلار برای شهریه و کتاب هزینه می کنند. با این حال، شهریه این کالج حدود 4،527 دلار برای یک ترم و 9،054 دلار در سال است.


کالج کموسان کانادا

کالج کموسان حدود 1100 دانشجوی بین المللی و بیش از 19000 دانشجو در برنامه های تمام وقت و پاره وقت دارد. مانند هر کالج کانادایی ، شهریه مرتباً بررسی می شود. با این حال دانشجویان بین المللی می توانند به طور متوسط سالانه 7000 دلار انتظار داشته باشند.


کالج فنشاو کانادا

کالج هنر و فناوری کاربردی فنشاو از بزرگترین کالج های کانادا است. هر ساله این موسسه بیش از 43000 دانشجوی آنلاین، تمام وقت و نیمه وقت را در بیش از 200 گواهینامه ، کارآموزی ، مدرک و دیپلم قبول می کند. سالانه حدود 1000 دانشجوی بین المللی از بیش از 60 کشور در کالج فنشاو تحصیل می کنند. خدمات شغلی رایگان در اختیار دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشکده است. شهریه از 13.623 دلار تا 14223 دلار برای دانشجویان بین المللی است.


کالج لمبتون کانادا

بیش از 47 سال است که کالج لمبتون آموزش های با کیفیت را به دانشجویان داخلی و بین المللی ارائه می دهد. این کالج برنامه هایی در زمینه فناوری اطلاعات، بهداشت ، تجارت و چندین مورد دیگر ارائه می دهد. شهریه هر سال در این کالج تغییر می کند. با این حال دانشجویان بین المللی می توانند حدود 7000 دلار بودجه اختصاص دهند. با کمترین شهریه ، کالج لمبتون در لیست ارزان ترین کالج های کانادا برای دانشجویان بین المللی قرار می گیرد.


کالج نیاگارا در انتاریو کانادا

سالانه تعداد زیادی از دانشجویان داخلی و بین المللی به این کالج مراجعه می کنند. اگر تصمیم به حضور در کالج نیاگارا را گرفتید ، انتخاب صحیحی را انجام داده اید. دانشجویان بین المللی برای هر ساعت در مجموع 420 دلار پرداخت می کنند.


کالج لت بریج کانادا

یکی از قدیمی ترین کالج های موجود در لیست ما می باشد. این کالج از سال 1957 توسط دولت کانادا تأمین می شود. کالج لتبریج حدود 50 برنامه در زمینه های شغلی ارائه می دهد. دانشجویان بین المللی رضایت و امنیت دانشگاهی را در این موسسه و در شهر می یابند. رویکرد عملی برای یادگیری، لاتبریج را به عنوان مکان مناسب برای دانشجویان خارج از کشور نشان می دهد. شهریه بین المللی بسته به برنامه های انتخابی از 6000 تا 22000 دلار است.


کالج لویالیست کانادا

در حالی که در بین کالج های کانادا گزینه های زیادی برای دانشجویان بین المللی وجود دارد، کالج لویالیست یکی از کالج هایی است که دانشجویان را به خود جذب می کند. وقتی لیستی از ارزانترین کالج های کانادا را برای دانشجویان بین المللی تهیه می کنید ، حتما کالج لویالیست را اضافه کنید. این دانشکده با داشتن کادر مجرب و محیط یادگیری زیبا، در بسیاری از دوره های ارائه شده، موفقیت تحصیلی را به دانشجویان می دهد. شهریه دانشجویان بین المللی 13000 دلار است.


کالج سنکا کانادا

دانشجویان بین المللی می توانند در یک موسسه دولتی مانند کالج سنکا شرکت کنند. این موسسه با شهریه مقرون به صرفه برنامه های تمام وقت و نیمه وقت را ارائه می دهد. با این حال ، دانشجویان بین المللی در هنگام ارسال اسناد به موسسه ، مبلغ درخواستی را مبلغ 65 دلار کانادا پرداخت می کنند. شهریه دانشجویان بین المللی 13000 دلار و هزینه زندگی حدود 1000 دلار است.


کالج سلکرک کانادا

همه کالج ها به اندازه کالج سلکرک در بریتیش کلمبیا، کانادا ، مقرون به صرفه نیستند. این موسسه در سال 1966 تأسیس شده و به یکی از بزرگ ترین سازمان های منطقه تبدیل شده است. فعالیت های اقتصادی در کالج سلکرک هر ساله حدود 75 میلیون دلار درآمد کسب می کند.. حدود 90٪ دانشجویان کالج از رضایت از کیفیت آموزش در کالج سلکرک ابراز رضایت داشتند. سالانه ، این کالج بالغ بر 400000 دلار بودجه بورس تحصیلی هزینه می کند.


کالج نورترن لایتس

کالج نورترن لایتس درسال 1975 تاسیس شده و جزو دسته کالج های پیشرو در برنامه های انرژی های تجدیدپذیر بریتیش کلمبیا می باشد. همپچنین کالج دارای مدراک عالی درسه حوزه کلیدی آموزش نفت و گاز، فناوری انرژی پاک و هوافضا دربریتیش کلمبیا می باشد. . دانشجویان بین المللی مبلغ 295 دلار ضرب بر تعداد دوره های اعتباری که برای آنها ثبت نام می کنند، پرداخت می کنند.


کالج هامبر کانادا

کالج هامبر در تلاش است تا آموزش به روز را به دانشجویان و جامعه ارائه دهد. این کالج دارای 160 دوره تمام وقت است. در حالی که تفاوت زیادی بین دانشجویان داخلی و بین المللی از نظر شهریه وجود دارد ، این کالج هنوز راهی برای ارزانترین کالج های کانادا برای دانشجویان بین المللی پیدا کرده است. شهریه با توجه به برنامه ها از 7000 دلار تا 23،000 دلار برای دانشجویان بین المللی متفاوت است.


بیشتر بخوانید : تحصیل در کالج های کانادا بدون مدرک زبان

کالج سنت لارنس

کالج هنرهای کاربردی و فناوری ، کالج سنت لارنس برای آموزش در سطح جهانی مشهور است. این موسسه در سه پردیس مجهز خود ، در برنامه های تمام وقت و پاره وقت به هزاران دانشجو خدمت می کند. این کالج 89 دوره آکادمیک ارائه می دهد و حدود 829 نفر پرسنل با 414 دانشکده دارد. برای دانشجویان بین المللی هزینه شهریه 15300 تا 15،700 دلار برای دوره های گواهینامه و دیپلم ، 15،700 دلار می باشد.


کالج شریدان

بیش از 130 دوره کار متمرکز در کالج شریدان در انتاریو ، کانادا ارائه می شود. این کالج بهترین انتخاب برای دانش آموزانی است که مایل به تحصیل در محیطی هستند که به زبان آموزان انگیزه می دهد از حد خود فراتر روند. دانش آموزان روش های خلاقانه استفاده از دانش را برای حل مشکلات و هموار کردن راه برای یک حرفه موفق می آموزند. در کالج شریدان ، شهریه بین المللی شهریه 7،200 دلار برای هر ترم است.


کالج سنتنیال

این موسسه یکی از دانشکده های هنرهای کاربردی و فناوری است. کالج صد ساله در تورنتو ، انتاریو ، کانادا واقع شده است. این کالج دارای ثبت نام سالانه بیش از 22000 دانشجوی تمام وقت و بیش از 19000 دانشجوی نیمه وقت می باشد. شهریه دانشجویان بین المللی 12،772 دلار برای گواهینامه و دیپلم است.


کالج کنستوگا

دانشجویان بین المللی در کالج 12000 دلار برای برنامه دیپلم پرداخت می کنند. کالج کنستوگا واقع در انتاریو در کانادا ، حدود 12000 دانشجوی تمام وقت در این کالج تحصیل می کنند و اولین موسسه ای است که برنامه های مهندسی را ارائه می دهد که توسط هیئت اعتبار سنجی مهندسی کانادا تأیید شده اند.


بیشتر بخوانید : لیست برترین دانشگاه های کانادا

کالج کانفدریشن

عشق به نوآوری و ارائه آموزش با کیفیت کالج کانفدریشن را از سایر کالج های کانادا جدا کرده است. جدای از این ، یکی از مقرون به صرفه ترین شهریه ها را این کالج دارا می باشد. این کالج در سال 1967 تأسیس شده و بیش از 58 دوره را در سه مکان دانشگاه خود ارائه می دهد. هزینه زندگی در این منطقه در مقایسه با سایر مناطق کانادا کمتر است. دانشجویان بین المللی ممکن است 12000 دلار هزینه شهریه را پرداخت کنند.


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

شرایط تحصیل در کانادا با مدرک دیپلم
شرایط تحصیل در کانادا با مدرک دیپلم
کالج لانگارا ونکوور ، رشته ها و هزینه تحصیل
کالج لانگارا ونکوور ، رشته ها و هزینه تحصیل