مهاجرت به آلبرتا کانادا

مهاجرت به آلبرتا کانادا : اقامت آلبرتا از طریق برنامه استانی

مهاجرت به آلبرتا کانادا  و اخذ اقامت کانادا از طریق برنامه های استانی آلبرتا که توسط دولت آلبرتا با همکاری اداره مهاجرتی وشهروندی دولت کانادا CIC اداره می شود، امکان پذیر می باشد. آلبرتا از موفقترین استان های کانادا می باشد که سطح کیفی بالایی برای زندگی را ارائه می دهد. وجود شرکت های بزرگ نفتی و گازی در استان آلبرتا صنایع و سرمایه زیادی را جذب این استان کرده است و این شرایط به دانشجویان امکان خوبی برای یافتن شغل در این استان می دهد. مرکز این استان ادمنتون و مهم‌ترین شهر آن کلگری است که بیشتر از ۷۵درصد جمعیت اَلبرتا در این دو شهر زندگی می‌کنند و شهر بنف نیز از شهرهای دیدنی این استان می‌باشد. برنامه های مهاجرتی آلبرتا به 3 دسته اکسپرس اینتری، سرمایه گذاری و جریان فرصت تقسیم شده است که در ادامه به بررسی این برنامه های مهاجرتی پرداخته می شود.

شرایط مهاجرت به ایالت آلبرتا از طریق اکسپرس اینتری

این برنامه مهاجرتی استانی همانند برنامه های مهاجرتی دیگر استان های کانادا به متقاضیانی که قبلا در برنامه اکسپرس انتری دولت فدرال ثبت نام کرده اند، این امکان را می دهد که در یک برنامه مهاجرتی استانی نیز درخواست خود را ثبت کنند. این برنامه مهاجرتی آلبرتا به اداره مهاجرت این استان اجازه می دهد تا نیروهای مورد نیاز خود را از طریق سیستم اکسپرس اینتری انتخاب نماید. متقاضیانی که شرایط سیستم اکسپرس اینتری کانادا را داشته و در این سیستم بالای 300 امتیاز از طریق امتیاز بندی CRS POINT کسب نمایند موفق به دریافت دعوتنامه استانی خواهند شد .

اقامت آلبرتا از طریق سرمایه گذاری

اقامت آلبرتا از طریق سرمایه گذاری مناسب صاحبان کسب و کار می باشد. مالکین مجموعه های تجاری که سابقه مدیریت در بخش کشاورزی داشته و علاقه مند به سرمایه گذاری در این حوزه در ایالت آلبرتا می باشند، می توانند از طریق این برنامه استانی آلبرتا جهت اقامت کانادا اقدام نمایند. افرادی که از طریق برنامه مهاجرتی سرمایه گذاری آلبرتا قصد مهاجرت به کانادا را دارند باید دارای حداقل سرمایه ای به ارزش 350.000دلار کانادا باشند. این سرمایه می تواند بصورت موجودی نقد در بانک و یا املاک شخصی ویا تجاری باشد. 

مهاجرت به آلبرتا از طریق برنامه جریان فرصت

متقاضیانی که در ایالت آلبرتا دارای سابقه کار و جاب آفر می باشند می توانند از طریق برنامه جریان فرصت جهت اخذ اقامت آلبرتا کانادا اقدام نمایند. مهاجرت به کانادا و جریان فرصت های آلبرتا در تاریخ ۱۴ ژوئن ۲۰۱۸ راه اندازی شد و جایگزین جریان کار و جریان استراتژیک استخدام توسط کارفرمایان شد. متقاضیان برنامه جریان فرصت می بایست متناسب با ناک شغلی خود مدرک زبان ارائه نمایند. افرادی که شرایط این برنامه استانی آلبرتا را داشته می باشند موفق به دریافت دعوتنامه استانی آلبرتا می شوند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

مهاجرت به مانیتوبا کانادا : اقامت مانیتوبا از طریق برنامه استانی
مهاجرت به مانیتوبا کانادا : اقامت مانیتوبا از طریق برنامه استانی
مهاجرت به نوااسکوشیا : شرایط اقامت نوا اسکوشیا از طریق برنامه استانی
مهاجرت به نوااسکوشیا : شرایط اقامت نوا اسکوشیا از طریق برنامه استانی