مهاجرت به ساسکاچوان

مهاجرت به ساسکاچوان : برنامه های استانی ایالت ساسکاچوان کانادا

مهاجرت به ساسکاچوان کانادا  از روش های متفاوتی امکان پذیر است. ساسکاچوان استان مرکزی کانادا است که به ترتیب در شرق و غرب توسط مانیتوبا و آلبرتا مرزهای شمال غربی به شمال و داکوتای شمالی و مونتانا را به جنوب متصل می­‌کند. در حال حاضر ساسکاچوان پذیرای نزدیک به پنج درصد از کل افراد تازه وارد به کانادا است، این رقم در سال 2001 یک درصد بوده است، و دولت این استان برای سال 2020 حفظ حدود 80 درصد را هدف قرار داده است. برنامه های متفاوتی برای مهاجرت به این ایالت وجود دارد که مهاجرین می توانند با توجه به شرایط خود از یکی از همین روش ها اقدام نمایند.

مهاجرت به ساسکاچوان از طریق اسکیل ورکر

متقاضیان مهاجرت به ساسکاچوان از طریق اسکیل ورکر ، در صورت داشتن سابقه کار مفید مرتبط با مشاغل مورد نیاز این استان می توانند با در نظر گرفتن دیگر شرایط این برنامه های مهاجرتی برای اخذ اقامت کانادا اقدام نمایند . این برنامه مهاجرتی به دو زیر شاخه OID , Express Entry تقسیم می گردد .

مهاجرت به ساسکاچوان از طریق نیروی ماهر روش OID

برنامه نیروی ماهر استان ساسکاچوان در حال حاضر یکی از پر طرفدارترین حالت های ورود به کشور کانادا و اخذ اقامت این کشور می باشد. ایالت ساسکاچوان در بازه های زمانی مشخص، لیستی را به عنوان لیست رشته های مورد نظر انتشار می دهد که در صورت تطابق رشته می توان برای نیروی کار ساسکاچوان اقدام کرد.

اقامت ساسکاچوان از طریق برنامه های استانی Express entry

متقاضیان مهاجرت از طریق برنامه اکسپرس اینتری ساسکاچوان می بایست حداقل 67 امتیاز از 100 امتیاز جدول اکسپرس اینتری کسب نمایند. همچنین شغل و رشته متقاضی نیز می بایست در لیست مشاغل مورد نیاز این ایالت موجود باشد. در طول سال لیست شغل های مورد درخواست ، با توجه به نیاز این منطقه تغییر می نماید .

اقامت ساسکاچوان کانادا از طریق برنامه استانی تجربه کاری ساسکاچوان

این روش برنامه استانی ساسکاچوان دارای زیر مجموعه متنوعی می باشد که اغلب نیاز به داشتن پیشنهاد کار ( جاب آفر ) دارند . برنامه نیروی متخصص در این زیر شاخه دارای دو روش نیروی ماهر و نیروی نیمه ماهر است. همچنین مشاغل حوزه سلامت بهداشت نیز به عنوان زیر شاخه این برنامه مهاجرتی قرار دارند که مختص افرادیست که برای مدتی از طریق ویزای کار در سه زیر مجموعه پزشک ، پرستار و سایر حرفه های بخش سلامت و بهداشت تجربه کاری داشته اند. متقاضیان مهاجرت به ساسکاچوان ، که دارای 6 ماه تجربه کاری برای یک کارفرمای تایید شده در زمینه مهمانداری و غذا در ساسکاچوان باشند نیز می توانند جهت اقامت ساسکاچوان کانادا از این طریق اقدام نمایند.

برنامه مهاجرت به ساسکاچوان از طریق کشاورزی و مزرعه داری

این برنامه مهاجرتی ایالت ساسکاچوان مختص افرادیست که در حوزه کشاورزی و مزرعه داری تجربه و فعالیت دارند . این برنامه استانی یکی از برنامه های سرمایه گذاری این استان می باشد . متقاضیانی که تمایل به سرمایه گذاری در حوزه کشاورزی و مزرعه داری در ساسکاچوان می باشند می توانند از این طریق جهت اخذ اقامت کانادا اقدام نمایند .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ و ثبت اختراع ، ویزای startup
مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ و ثبت اختراع ، ویزای startup
مشاوره رایگان مهاجرت به کانادا ، خدمات اخذ اقامت دائم کانادا
مشاوره رایگان مهاجرت به کانادا ، خدمات اخذ اقامت دائم کانادا