مهاجرت به مانیتوبا کانادا

مهاجرت به مانیتوبا کانادا : اقامت مانیتوبا از طریق برنامه استانی

مهاجرت به مانیتوبا از طریق برنامه های استانی مانند دیگر ایالت های کانادا دارای تنوع و شرایط متفاوتی می باشد. این استان  یکی از سه استان سرسبز کانادا است که جمعیت آن ۱٫۲۰۰٫۰۰۰ نفر می باشد و بزرگترین شهر این استان وی نی پگ 706900 نفر جمعیت را دارا می باشد. اداره مهاجرت مانیتوبا از طریق برنامه استانی مانیتوبا که به MPNP معروف است برای مهاجران آینده این استان که دارای مهارت ، تخصص و سابقه کار مورد نیاز این ایالت می باشند دعوتنامه استانی مانیتوبا ارسال می نمایند.

برنامه استانی مانیتوبا و شرایط مهاجرت به مانیتوبا

برنامه مهاجرتی فارغ التحصیلان بین المللی

این ایالت از طریق برنامه فارغ التحصیلان مانیتوبا جهت رفع نیازهای صنایع این استان برای فارغ التحصیلان از طریق سه جریان زیر دعوتنامه MPNP صادر می نماید .

  • برنامه مهاجرتی مسیر استخدام کاری : این برنامه استانی مانیتوبا فرصت اخذ اقامت کانادا را برای افرادی که در این استان یک دوره تحصیلی را در مقاطع دانشگاهی به پایان رسانده و دارای پیشنهاد کار تمام وقت از یک کارفرما در مانیتوبا می باشند ، فراهم می نماید .
  • مهاجرت از طریق کارآموزی مانیتوبا : این روش مهاجرتی مناسب افرادی ست که در مقاطع ارشد و دکترا در مانیتوبا تحصیل کرده اند . این دانشجویان می بایست یک دوره کارآموزی Elevate و یا Accelerate را از طریق سازمان Mitacs گذرانده باشند .
  • مهاجرت فارغ التحصیلان کارآفرین مانیتوبا : برنامه استانی مهاجرت به مانیتوبا از طریق روش فوق برای دانشجویان فارغ التحصیل کانادا که علاقه مند به راه اندازی بیزینس و کارآفرینی می باشند این فرصت را مهیا می نماید تا جهت اخذ اقامت کانادا PR اقدام نمایند .

برنامه استانی مهاجرت به مانیتوبا از طریق سرمایه گذاری

اقتصاد ایالت مانیتوبا برای سرمایه گذاران خارجی و مهاجران با در نظر گرفتن پویایی اقتصادی این ایالت همیشه جذاب بوده است. برنامه مهاجرت به مانیتوبا از طریق سرمایه گذاری این فرصت را مهیا می سازد تا اداره مهاجرت منیتوبا برای سرمایه گذاران و کارآفرینان واجد شرایط از سراسر جهان که توانایی و تمایل به خرید ویا راه اندازی کسب و کار در مانیتوبا را دارند دعوتنامه استانی صادر نماید .این متقاضیان می بایستدر 24 ماه اول پس از ورود به این ایالت اقدام به راه اندازی بیزینس نمایند. برنامه سرمایه گذاری مانیتوبا خود دارای دو زیر شاخه می باشد:

  • برنامه کارآفرینی مانیتوبا : برنامه ایالتی مانیتوبا در زیر شاخه کارآفرینی ، برای صاحبان سرمایه که تمایل به راه اندازی ، خرید و یا مشارکت دریک بیزینس در مانیتوبا را داشته باشند دعوتنامه استانی صادر می نماید .
  • مهاجرت به منیتوبا از طریق کشاورزی : مهاجرت به مانیتوبا کانادا از طریق مزرعه داری و حوزه کشاورزی مناسب متقاضیانی ست که سرمایه لازم برای این منظور را داشته و تمایل به فعالیت در زمینه کشاورزی ومزرعه داری درمناطق روستایی مانیتوبا داشته باشند . سرمایه گذار کشاورزی در مانیتوبا باید حداقل به مدت 3 سال صاحب زمین کشاورزی باشند و در آنجا مشغول به کار باشند.

مهاجرت به مانیتوبا از طریق نیروی کار ماهر خارجی

مهاجرت به مانیتوبا داز طریق این روش مهاجرتی مختص نیروهای کار ماهر خارجی ست که مهارت و تخصص متناسب با مشاغل مورد نیاز این استان را داشته و پتاسیل بالای برای پیوستن به بازار کار این ایالت را داشته باشند . متقاضیانی که خویشاوندی در مانیتوبا داشته و یا همسر آنها از دانش و مهارت زبان برخوردار است در اولویت دریافت دعوتنامه استانی مانیتوبا می باشند . این برنامه استانی شامل دو زیر مجموعه زیر می باشد .

مهاجرت مانیتوبا از طریق اکسپرس اینتری

این برنامه ایالتی مانیتوبا مختص افرادی است که تخصص ،مهارت ، آموزش و تجربه لازم در ارتباط با مشاغل مورد نیاز این ایالت را دارند. متقاضیان این برنامه مهاجرتی می بایست شرایط سیستم اکسپرس اینتری را نیز داشته باشند. متقاضیان می توانند از طریق برنامه ی ورود اکسپرس نیروی کار متخصص درخواست خود را ارسال کنند و سپس استان مانیتوبا می تواند متقاضیان مناسب را از بین این جمعیت انتخاب کند.

مهاجرت مانیتوبا از طریق اسکیل ورکر

این برنامه استانی مانیتوبا مناسب متقاضیانی ست که آموزش و مهارت مرتبط با لیست مشاغل مورد نیاز مانیتوبا را داشته و پتانسیل بالایی برای پیوستن به بازارهای کارمانیتوبا را دارند . این برنامه مهاجرتی بر اساس سیستم اظهار علاقمندی به مهاجرت عمل کرده و به موجب آن، داوطلبین واجد شرایط، مجموعه سئوالاتی را به صورت آنلاین تکمیل کرده و بر مبنای پاسخ هایی که ارائه می دهند، امتیاز دریافت می کنند. داوطلبینی که بالاترین نمره را کسب کرده اند برای ارائه ی درخواست خود به MPNP دعوت می شوند.

برنامه استانی کارگر ماهر مانیتوبا

این برنامه استانی ،کارگران ماهر مورد نیاز کار فرمایان این ایالت را انتخاب می نماید. کارگران آموزش دیده بین المللی که مهارت های مورد نیاز در بازار محلی مانیتوبا را دارند از طریق این برنامه اقامتی موفق به دریافت ویزا و اقامت می شوند . این برنامه اقامتی دارای دو زیر مجموعه زیر می باشد .

  • برنامه نیروهای ماهر در شاخه تجربه کاری مانیتوبا : این برنامه استانی مانیتوبا مناسب افرادیست که در حال حاضر در مانیتوبا بوسیله ویزای کار موقت و یا ویزای کار پس از تحصیل مشغول به کار هستند .
  • برنامه نیروی متخصص در شاخه استخدام مستقیم کارفرما : این روش مهاجرت به مانیتوبا مناسب نیروهای متخصصی ست که ارتباط قوی با این ایالت دارند . افرادیکه سابقه کار در و یا سابقه آموزش در منیتوبا داشته اند می توانند جهت این برنامه اقامتی کانادا اقدام نمایند .

اگر قصد مهاجرت به کانادا را دارید روش های بسیاری وجود دارد که می توانید از طریق آن ها اقدام کنید .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

شرایط مهاجرت به یوکان کانادا ، اقامت یوکان از طریق برنامه استانی
شرایط مهاجرت به یوکان کانادا ، اقامت یوکان از طریق برنامه استانی
مهاجرت به آلبرتا کانادا : اقامت آلبرتا از طریق برنامه استانی
مهاجرت به آلبرتا کانادا : اقامت آلبرتا از طریق برنامه استانی