مهاجرت به کانادا بدون مدرک زبان

مهاجرت به کانادا بدون مدرک زبان

مهاجرت به کانادا بدون مدرک زبان برای بسیاری از افراد غیرممکن به نظر می رسد اما باید یادآور شویم که روش هایی وجود دارد که بدون مدرک زبان می توانید به این کشور مهاجرت کنید. کشور کانادا به دلیل جذب بیشتر مهاجر در سال های اخیر نسبت به سایر کشورها یکی از بهترین گزینه های مهاجرت بوده است. کانادا کشوری است که شما می توانید هم رشد حرفه ای و هم تعادل کار و زندگی را در آن داشته باشید و خدمات درمانی و آموزشی با کیفیت را برای همه در خانواده خود تضمین کنید. اخذ مدرک زبان مخصوصا آیلتس همواره یکی از موانع جدی مهاجرت محسوب می شود، افراد مخصوصاً کسانی که مشغول به کار هستند، عمدتاً فرصت مناسبی جهت آموزش و گرفتن مدرک زبان مثل آیلس و غیره را ندارند.

اقامت کانادا بدون مدرک زبان

متقاضیان مهاجرت و اقامت کانادا بدون نیاز به مدرک زبان می بایست به این نکته توجه نمایند که هدف از طراحی و تنظیم شرایط برنامه های مهاجرتی کانادا ، رشد و توسعه اقتصادی ، فرهنگی ، اجتماعی و تامین نیازهای جامعه کانادا می باشد و پذیرش مهاجر به این منظور انجام می گردد . و با توجه به این مطلب ، فاکتور دانش زبان جهت برقراری ارتباط و ایفای نقش مثبت در جهت اهداف این برنامه ها ، یکی از ارکان پایه در شرایط برنامه های مهاجرتی کانادا محسوب می گردد . اگر چه راه هایی برای نوعی مهاجرت آسان و بدون مدرک زبان به کانادا وجود دارد ولی در نهایت مهاجران می بایست جهت زندگی و اخذ اقامت اقدام به یادگیری زبان نمایند . اما به صورت قانونی می توان گفت دو روش وجود دارد : تحصیل در کانادا و سرمایه گذاری

تحصیل در کانادا بدون نیاز مدرک زبان

درخواست ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک آیلتس پس از اخذ پذیرش مشروط از کالج و یا دانشگاه های کانادا صورت می گیرد. دانشجویان متقاضی مهاجرت تحصیلی بدون مدرک زبان در کانادا پس از ورود به دانشگاه در دوره های زبان پیشنهادی توسط دانشگاه و یا کالج مربوطه شرکت می نمایند. این دانشجویان پس از اینکه این دوره را با موفقیت به پایان برسانند می توانند در دوره رشته تخصصی که پذیرش گرفته اند شرکت نمایند. پذیرش کالج و دانشگاه های کانادا بدون مدرک زبان و بصورت کاندیشنال در برخی از رشته ها میسر می باشد .

سرمایه گذاری در کانادا

اقدام جهت برخی از برنامه های سرمایه گذاری کانادا نیاز به مدرک زبان ندارند و یا به نمره ای پایین نیاز دارند ولی داشتن دارایی های و سرمایه اولیه، مانعی دیگر بر سر راه متقاضیان محسوب می گردد . در صورتی که دارایی و سرمایه لازم برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری دارید شرایط برنامه سرمایه گذاری کانادا را بررسی نمایید. همچنین برنامه هایی همچون خود اشتغالی نیز نیاز به دانش زبان بالانی نداشته و افراد واجد شرایط این برنامه اقامتی نیز می توانند از این طریق اقدام نمایند .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

مهاجرت به کانادا ، بررسی 9 روش قانونی اخذ اقامت کانادا
مهاجرت به کانادا ، بررسی 9 روش قانونی اخذ اقامت کانادا
ویزای همراه دانش آموزی کانادا ، ویزای گاردین یا کاستودین
ویزای همراه دانش آموزی کانادا ، ویزای گاردین یا کاستودین