مهاجرت به نوااسکوشیا

مهاجرت به نوااسکوشیا : شرایط اقامت نوا اسکوشیا از طریق برنامه استانی

مهاجرت به نوااسکوشیا : نام برنامه مهاجرت استانی نوااسکوشیا کانادا NSNP می باشد که از طریق این برنامه استان نوااسکوشیا قصد دارن تا کمبود نیروی کار انسانی متخصص و با تجربه خود را جبران کند. نوااسکوشیا یک استان کوچک در کانادا است که در منطقه ماریتایمز قرار دارد. این استان از نوااسکوشیا، کیپ برتون و بیشتر از 3000 جزیره کوچک تشکیل شده است. مرکز این استان شهر هالیفاکی است به مرکز فرهنگ و هنر شهرت دارد.

برنامه استانی نوا اسکوشیا

برنامه استانی نوااسکوشیا طیف وسیعی از متقاضیان را در بر می گیرد. برنامه مهاجرتی مختص پزشکان، فارغ التحصیلان کانادا، برنامه نیروهای ماهر و کارآفرینان از جمله برنامه های این ایالت می باشد. متقاضیانی که شرایط این برنامه های مهاجرتی را داشته باشند می توانند جهت اخذ ویزای کانادا اقدام نمایند.

برنامه استانی نوا اسکوشیا از طریق تخصص

مهاجرت به نوااسکوشیا به کارفرمایان این ایالت این امکان را می دهد تا از این طریق نیروی متخصص مورد نیاز خود را تامین نمایند. کارفرمایان نواسکوشیا در صورتی که موقعیت های شغلی خود را نتوانند از طریق ساکنین دائمی یا شهروندان کانادا تکمیل نمایند، می توانند جهت استخدام نیروهای خارجی و یا فارغ التحصیلان بین المللی که تخصص آن ها مورد نیاز نواسکوشیا می باشد اقدام نمایند.

مهاجرت به نوااسکوشیا از طریق سیستم اکسپرس اینتری

برنامه های استانی نوااسکوشیا در شاخه های زیر از طریق سیستم اکسپرس اینتری نیروی های مورد نیاز خود تامین می نماید .

برنامه استانی اکسپرس اینتری نوا اسکوشیا

این برنامه مهاجرتی به دو دسته تقسیم می گردد. دسته بندی A نیاز به داشتن جاب آفر از کارفرمایی در نواسکوشیا می باشد. دسته بندی B دارای مشاغل مورد نیاز می باشد و نیازی به داشتن جاب آفر نیست. متقاضیان این برنامه اقامتی می بایست در سیستم اکسپرس اینتری پروفایل داشته باشند.

برنامه اولویت بازار کار نوااسکوشیا

متقاضیان این برنامه مهاجرتی نوااسکوشیا در صورتی که شرایط سیستم اکسپرس اینتری را داشته و مشاغل در اولویت این ایالت متناسب با شغل آنها باش، شانس انتخاب شدن از طریق این استان و دریافت دعوتنامه استانی نواسکوشیا را خواهند داشت .

برنامه سابقه کاری نوااسکوشیا

این برنامه ایالتی نواسکوشیا برای نیروهای ماهری که دارای یک سال سابقه کار در نوااسکوشیا می باشند این فرصت را فراهم می نماید تا از این طریق برای اخذ اقامت دائم کانادا اقدام نمایند. متقاضیان برنامه سابقه کاری نوا اسکوشیا می بایست در سیستم اکسپسر اینتری پروفایل ایجاد نمایند.

اقامت نوااسکوشیا

برنامه مهاجرتی نوا اسکوشیا در شغل های مورد تقاضا ، تمرکز بر شغل هایی با مهارت متوسط ( NOC C ) در بازار کار نوااسکوشیا دارد. اداره مهاجرت نوااسکوشیا بر اساس اطلاعات بازار کار، نیروهای نیمه حرفه های مورد تقاضای این استان را از میان افراد واجد شرایط این برنامه مهاجرتی انتخاب و دعوتنامه استانی برای آنها ارسال می نماید .

اقامت کانادا از طریق کارآفرینی استانی نوااسکوشیا

این طرح مختص مالکان با تجربه ی کسب و کار و مدیران ارشدی است که قصد زندگی در نوا اسکوشیا و مشارکت در فعالیت های روزانه ی کسب و کار را دارند. طرح کارآفرینی NSNP یک برنامه ی اقامت موقت به دائم است که متقاضیان تایید شده باید حداقل به مدت یک سال پیوسته قبل از انتخاب برای اقامت دائم در کانادا، از طریق مجوز کار معتبر، کسب و کاری را در استان نوا اسکوشیا راه اندازی نمایند. این برنامه به روش سیستم اظهار علاقمندی (EOI) فعالیت می کند.

برنامه فارغ التحصیلان نوااسکوشیا

دانشجویان فارغ التحصیل موسسات آموزشی نوااسکوشیا که قصد اقدام برای برنامه کارآفرینان فارغ تحصیل نوااسکوشیا دارند ، می بایست اقدام به راه اندازی یک کسب و کار در این ایالت کرده باشند . این افراد همچنین می توانند یک بیزینس را در این ایالت خریداری نمایند. همچنین متقاضیان می بایست کسب و کار ایجاد کرده و یا خریداری شده را حداقل برای یک سال اداره کرده باشند.

مهاجرت پزشکان به نوااسکوشیا

این برنامه مهاجرتی برای مختص پزشکان می باشد. اداره بهداشت نوااسکوشیا و مرکز بهداشت این استان از طریق این برنامه مهاجرتی جهت تامین نیروهای مورد نیاز خود از قبیل پزشک عمومی، پزشک خانواده و پزشکان متخصص اقدام می نمایند.

در صورتیکه شرایط برنامه های مهاجرتی فوق را ندارید، بهترین روش های اقامت کانادا را بررسی فرمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

مهاجرت به آلبرتا کانادا : اقامت آلبرتا از طریق برنامه استانی
مهاجرت به آلبرتا کانادا : اقامت آلبرتا از طریق برنامه استانی